Category Archives: Sarnia+Canada reviews

Ndihmoni, shoku i’m eshte ne Tinder! Nje raport i pervojes

Ndihmoni, shoku i’m eshte ne Tinder! Nje raport i pervojes

Permbajtje

Autorja jone anonime besonte se ajo elizabeth kishte gjetur dashurine elizabeth saj te madhe. Por me pas nje mik e zbuloi partnerin elizabeth saj ne Tinder. Tani ajo pyet veten: Au moment ou silleni kur partneri qe doni dhe nuk doni te humbni regjistrohet fshehurazi ne nje aplikacion takimesh?

Mbaj mend kohen kur gjithcka ishte akoma mire midis nesh. Ne takimin tone te pare. Nje takim romantik ne Rhein. Ai me kishte ftuar ne nje piknik. Pra, shume klasik: me nje batanije komode, shporte me personally xunkth – te cilen ai myself siguri elizabeth bleu me shume -, vere dhe djathe. Ne you ulem prane njeri-tjetrit per ore te tera, vetem duke biseduar dhe qeshur. Keni zbrazur shishen. Vezhgoi anijet. Derisa me puthi. Isha ne rene nente.

Sot shume njerez njihen myself njeri-tjetrin permes aplikacioneve per takime

Ne you njohem permes miqve. E di qe eshte age modes se vjeter keto dite. Sot pothuajse te gjithe njihen me njeri-tjetrin permes internetit, permes aplikacioneve per takime etj. Me vjen mire qe ishte thjesht nje rastesi per ne. Asnje prej nesh nuk kishte menduar te ishte ne nje marredhenie ne ate kohe. Askush nuk elizabeth kishte pare seriozisht. Por ne ishim te lire ne zemrat tona dhe vetem funksionoi.

Une isha personi me i lumtur ne globe, kjo nuk eshte ekzagjerim. Nje njeri kaq we dashur, i kuptueshem, we cili, gjithsesi, jo gjithmone me fliste – edhe nje pule e verber gjen nje kokerr. Continue reading